پنج‌شنبه 16 آذر 1402 - 07 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/07/05 05:54
کد خبر: 32884

تاصیکو طلایی می شود

تاصیکو طلایی می شود

جلسه بررسی آخرین جزئیات عرضه سهام شرکت توسعه معادن پارس تامین در بازار سرمایه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد فرابورس، مدیرعامل و مدیران ارشد هلدینگ صدرتامین و شرکت پارس تامین شرکت برگزار شد.
مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در این جلسه گفت: در حال حاضر ۱۶ پروژه توسعه‌ای در شرکت‌های تابعه صدرتامین تعریف شده است که مهمترین آن سرمایه‌گذاری در استان سیستان و بلوچستان و شرکت توسعه معادن پارس تامین بوده است که در سال گذشته حدود هزار میلیارد تومان در این استان و شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.
امیرحسین نادری افزود؛ توسعه معادن پارس تامین یکی از بهترین شرکت‌های تابعه تاصیکو است و آینده درخشانی پیش رو دارد و پس از عرضه در بازار سرمایه سود خوبی را نصیب سهامداران خود خواهد کرد.
مدیرعامل تاصیکو در ادامه تاکید کرد: صدرتامین دو مجموعه طلا دارد که تا سال ۱۴۰۰ صرفا در مرحله معدن بوده‌اند اما با سرمایه‌گذاری‌های هلدینگ صدرتامین توانسته‌ایم کارخانه طلا را در آن منطقه احداث کنیم که این امر حاصل تلاش‌های مدیران مجموعه پارس تامین و همکاران هلدینگ صدرتامین است که بعد از ۱۵ ماه کارخانه طلا با ظرفیت یک تن احداث و تحویل کشور شده است که به فضل الهی آبان ماه سال جاری پروژه احداث کارخانه استحصال طلای معدن مادوفتی به بهره برداری خواهد رسید و فاز توسعه آن نیز بلافاصله اجرایی خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rouzegaremadan.ir/d/2lwjwr