پنج‌شنبه 16 آذر 1402 - 07 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/07/08 01:58
کد خبر: 32935

ما مدعی جایگزینی اقتصاد فولادی به جای اقتصاد نفتی هستیم

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین راه‌اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی «شهید حاج احمد کاظمی» فولاد مبارکه.
ما مدعی جایگزینی اقتصاد فولادی به جای اقتصاد نفتی هستیم

به گزارش روزگار معدن طلا و نقره مایه تفاخر و فولاد فلز مردم و مایه منفعت برای آن‌هاست، شرکت فولاد مبارکه در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود در زمان شیوع ویروس کرونا، برای نجات جان مردم، اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی کشور را به صورت رایگان در اختیار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کل کشور قرار داد.

امروز فولاد مبارکه در پروژه انتقال آب از دریای عمان به فلات مرکزی سرمایه‌گذاری و باکیفیت‌ترین نیروگاه را وارد مدار تولید کرده و پس از آن سرمایه‌گذاری در توسعه میادین گازی کشور را در دست اقدام دارد.

فولاد مبارکه اکنون در توسعه راه‌های استان و بهینه سازی مدارس و احداث آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند. اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ۴۰۰ هزار نفری ایجاد کرده‌ و مفتخر است مواد اولیه مورد نیاز صنایع کشتی‌سازی، خودروسازی و لوازم خانگی را تامین می‌کند.

معتقد هستیم بر مبنای نظر مقام معظم رهبری، صنعت، باید انسان‌ساز باشد.درواقع برخلاف تئوری توسعه غرب، هدف ما در فولاد مبارکه فقط تولید فولاد نیست؛ بلکه هدفمان انسان‌سازی برای ساخت یک ایران آباد و آرمان ما خلق آینده‌ای بهتر برای ایران عزیز است.

ما مدعی جایگزینی اقتصاد فولادی به جای اقتصاد نفتی هستیم که امیدواریم با حمایت‌های همیشگی ریاست محترم جمهور که همواره تولید را رکن رکین اقتصاد قلمداد کرده‌اند و همچنین حمایت‌های وزارت صمت، از این پس با محدودیت‌های انرژی و ارزی و صدور بخشنامه‌های خلق الساعه مواجه نباشیم و بتوانیم افتخارات بیشتری برای کشور رقم بزنیم

این تعهد ما به خون شهدای گرانقدر ایران اسلامی است که فولاد برای ایران بماند و فولاد مردان قله‌های جدید را فتح کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rouzegaremadan.ir/d/3koywx